Betonoblokeliai.lt

Betono blokeliai

LODE keraminiai blokeliai

Blokeliai KERATERM  http://www.lode.lv/lt/category/10

Apdailinės plytos  http://www.lode.lv/lt/category/1

Figūrinės plytos  http://www.lode.lv/lt/category/8

Apdailos elementai  http://www.lode.lv/lt/category/9

Dūmtraukių plytos  http://www.lode.lv/lt/category/11

Plytos krosnims  http://www.lode.lv/lt/category/12

Statybinės plytos  http://www.lode.lv/lt/category/13

Klinkerinės trinkelės  http://www.lode.lv/lt/category/14

Kiti produktai  http://www.lode.lv/lt/category/15

 

NAUJIENA – AKUSTINIS BLOKAS !

AS “LODE” pagamino savo klientams naują, ypatingą savo parametrais keraminį statybinį bloką – AKUSTINĮ bloką su pagerintomis garso izoliacijos ir nedegios mūrinės sienos techninėmis savybėmis.AKUSTINIO bloko „KERATERM 25 AKU“ parametrai:Ilgis – 300 mm
Plotis – 250 mm
Aukštis – 238 mm
Garso izoliacijos indeksas – R’w 55 dB
Bloko svoris – 21,5 kg
Stipris gniuždant – 20 N/mm2
Šiluminio laidumo koeficientas – 0,45 W/(mk)
Tūrio svoris – 1250 kg/m3
Gamybos technologija: vokiečių firmų „Braun” presavimo įranga bei „LINGL“ technologinė linija ir Lielupes baseino, Ānes telkinių molžemis.
Kuo AKUSTINIS skiriasi nuo kitų blokų?AKUSTINIAM keraminiam blokui, lyginant su įprastais KERATERM statybiniais blokais, sumažintas „tuštumų” kiekis, todėl blokas turi didesnį tūrio svorį (1250 kg/m3). Be to šis blokas tankesnis ir sunkesnis, turintis aukštesnius garso izoliacijos rodiklius (R’w 55 dB), taip pat turintis aukštesnį stiprį gniuždant (20 N/mm2) ir atsparumą ugniai (REI 240 min.)Statant iš 25 centimetrų storio KERATERM blokų dažniausiai garso izoliacijai keliami reikalavimai užtikrinami, tačiau pasitaiko atvejų, kai pastato arba patalpų funkcijos reikalauja laikytis aukštesnės garso izoliacijos parametrų. Tokiu atveju konstrukcijai būtina įrengti papildomus garso izoliacijos sluoksnius. Būna situacijų, kai atskiriant visuomeninės reikšmės patalpas, jas privaloma atskirti nedegia mūrine siena, o taip pat įrengti papildomą garso izoliaciją. Pavyzdžiui, būtina atskirti diskoteką nuo kino salės, kurios įrengtos gretimai viename pramogų centre.AKUSTINIO bloko mūrijimasMūrijant AKUSTINIUS blokus, skiedinys dengiamas tiktai ant horizontalaus blokų paviršiaus ir tiksliai suderinami blokų šoniniai kraštai, kuriuose sudaryti stačiakampiai profiliuoti pagilinimai. Kai AKUSTINIŲ blokų eilė suformuota, šoninių kraštų „tuštumos” užpildomos tuo pačiu skiediniu, sudarant vertikalią siūlę. Toks metodas leis greičiau ir efektyviau dirbti su šiais statybiniais blokais, lyginant su kitomis medžiagomis, iš kurių taip pat galima mūryti atitinkamų parametrų garso ir nedegią mūrinę sieną.